The best Side of Тварини
The best Side of Тварини
Blog Article
Анатомія та медицина Астрономія Біологія Географія Зоологія Корисні матеріали по освіті Математика @British isles Наука і світ Наука і техніка Нетрадиційна наука Фізика Хімія
Ця стаття присвячена тваринам, які вражають своїми унікальними здібностями та характеристиками. Тут ви знайдете най-най у тваринному світі, справжніх рекордсменів за різними параметрами: розміром, швидкістю, отруйністю, силою, тривалістю життя та іншими дивовижними особливостями.
Народжуються вони раз на два роки в той період, коли випадають дощі і оживає трава. Перед літом буйволиця покидає стадо, і тільки через два-три тижні після народження теляти, коли той навчиться твердо стояти на ногах, вона повертається.
Фламінго мають рожевий колір (інколи інтенсивно червоний колір) оперення завдяки своєму раціону харчування. Так, у різних рачках, які є основою раціону фламінго, міститься багато фарбувальних речовин групи каротиноїдів.
Трапляється й так, що небезпека загрожує зовсім з несподіваного боку. Розлючений самець-бегемот нападає на не вподобаного чомусь малюка. Навіть матері часто не вдається захистити його. Але так буває рідко. Найчастіше самці теж піклуються про малюків. І якщо від кулі мисливця гине мати, самець не залишає сироту.
● Пінгвін може вистрибувати з води на три метри у висоту.
До недавнього часу така риса надавалась тільки людині. Але дослідження довели, що тварини також можуть обмінюватися досвідом.
На його поклик визирає лисиця, хапає здобич і знову ховається. Це у лисиць народилися дитинчата. Цілий місяць вони будуть жити під землею.
викопні рештки тварин використовують для визначення відносного віку шарів гірських порід.
Небезпеки підстерігають звірів на кожному кроці. Тисячі тварин гинуть через брак паші і спраги, холод і спеку, хвороби і хижаків. Ось і рятують вони себе і своїх дитинчат кожен по-своєму, хто як вміє.
Лама не має твердих копит, натомість на їх місці мозолисті подушки. Це пояснюється адаптацією до кам’янистого ґрунту. Цих тварин і досі використовують для перевезення вантажів через гірську місцевість, де не можливо проїхав на авто.
За кожен промах доводиться дорого розплачуватись. Повільні тварини здаються левенятам беззахисними. Стрибок, ще стрибок – і лапа опускається на спину незграбного незнайомця. Пекельний біль змушує відринути лапу і відскочити вбік. Але вже пізно: голки дикобраза глибоко вп’ялися в м’якоть. Проходить деякий час, і лапа розпухає, починає хворіти, і молодий хижак може і померти від зараження крові.
Вивчення цих дивовижних створінь допомагає нам краще зрозуміти світ, у якому ми живемо, та усвідомити важливість збереження цієї безцінної спадщини.
Ця подія, названа кембрійським вибухом, була викликана або швидкою дивергенцією тварин, або такою зміною умов, яка зробила можливим скам'яніння решток. Однак деякі палеонтологи і геологи припускають, що тварини з'явилися значно раніше, Тварини ніж вважалося раніше, можливо, навіть близько мільярда років тому[джерело?].